Počet položek: 0 0,- CZK

Pixelové sluneční brýle

kliknutím zvětšíte
Pixelové sluneční brýle
Pixelové sluneční brýle Pixelové sluneční brýle Pixelové sluneční brýle
ks
Kód:M:42106
Cena s DPH : 199,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:dle varianty

Sluneční brýle, které nejsou jen takové obyčejné. Jejich zvláštní tvar je dán tím, že jsou designovány tak, jako by byly složeny z jednotlivých pixelů. Díky tomu mají jakoby kos

Sluneční brýle, které nejsou jen takové obyčejné. Jejich zvláštní tvar je dán tím, že jsou designovány tak, jako by byly složeny z jednotlivých pixelů. Díky tomu mají jakoby kostrbatý tvar, protože pixelová grafika je přece složena ze samých čtverečků.

Tato brýle mají tmavé sklo a jsou vybaveny účinným filtrem proti UV záření. Uveden je faktor 400, což znamená, že dokáží absorbovat nebezpečné ultrafialové záření o vlnové délce 400 nanometrů a nižší. Toto záření (jehož označení UV vychází z anglického termínu „ultraviolet“). Je to elektromagnetické záření, které přichází ze Slunce a má vlnovou délku kratší, než viditelné světlo, avšak delší než rentgenové záření.

Pro člověka bez speciálních přístrojů je neviditelné, někteří živočichové z říše plazů, ptáků a hmyzu jej však jsou schopni vnímat. Většina ultrafialového záření je však zachycena plynným obalem Země, na povrch dopadá jen malé množství. Nebezpečně může působit například na horách, kde dochází k odrazu ze sněhu, potom jsou správné brýle nezbytností.

A cože jsou vlastně ty pixely? Zjednodušeně řečeno čtvercové body, z nichž je složen rastrový obraz například na monitoru. Proto mají ony pravoúhlé hrany, vždyť grafika prvních počítačů byla také velice kostrbatá. Takže tyto sluneční brýle mohou působit lehce i retro dojmem, ačkoli v minulé době se tento model nevyráběl, především jsou však elegantní a současně účinnou ochranou zraku. A navíc každému opravdu sluší.

Copyright © www.darkywww.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.darkywww.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace